Strict Standards: Non-static method PEAR::registerShutdownFunc() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 541  Gelom OÜ


Tenniseväljak Soomes


Asukoht 
Porvoo, Abyn Kartano
Aasta 
2012

Üleni roheline 20mm kunstmurukate. Väljaku mõõtmed 17x35 m


Multifunktsionaalne miniväljak

Ilmastikukindel

Kuna materjalide valik on väga oluline, siis oleme valinud toote komponendid oma ala parimate tootjate seast. Metallosad on mittekorrodeeruvad ja puitosadele tehakse sügavimmutus, mis muudab väljaku ilmastikukindlaks ja tagab pika eluealisuse.

Vastupidav

Kasutame ainult loodussõbralikke komponente, mis ei kahjusta ümbritsevat loodust. Kuna metallelemendid on kaetud ilmastikukindla kaitsega, siis ei ole riski ka rooste tekkele. Horisontaallaudis väljaku otstes, metallpostide keskel, tugevdatakse vertikaalselt asetsevate puittugedega, mis tagab piirde suurema vastupidavuse ja mittepurunemise tugevamate löökide korral.

Multifunktsionaalne

Väljaku ümber saab rajada 120 m pikkuse kunstmurukattega jooksuraja ja otstesse saab paigaldada 1-2 asfalt- või kunstmurukattega tänavakorvpalliväljakut. Samuti on võimalik paigutada 2-3 väljakut üksteise kõrvale. Mänguväljaku ümber on võimalik ehitada 250 m jooksurada.

Looduslähedane

Lisaks täidetakse kunstmuru ka 15 mm paksuse liivakihiga, milleks on vaja 12 t kuiva ja peene fraktsiooniga liiva. Samuti on võimalik soovi korral lisada veel kummipuru kiht või mõlema segu. Õige hoolduse ja harjamise korral, säilitab väljaku tasapind oma head omadused ja kvaliteedi.