Strict Standards: Non-static method PEAR::registerShutdownFunc() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 541  Gelom OÜ


Firmast

Firma asutati 1991 a. Kuressaares.

 

Põhitegevusala

  • Spordiväljakute ja platside kunstmurukatetele aluste ehitus
  • Kunstmurukatete paigaldus
  • Spordiväljakute ehitus

 

Teine tegevusvaldkond

  • Teede-, tänavate- ja parklate ehitus
  • Maaaluste kommunikatsioonide ehitus

 

Kolmas tegevusvaldkond

  • Elektritööd (A ja B pädevus)

 

Neljas tegevusvaldkond

  • Majutusteenus Kase Puhkekülas

 

Põhilisteks koostööpartneriks kunstmuruga seotud tegevuse valdkonnas on Unigrass.

 


 

Spordi- ja mänguväljakud

Valige lahendus, mis on Teie jaoks parim

Tenniseväljak

Kui sa soovid tõsiselt harjutada või pakkuda meelelahutust sõpradele, siis meil on olemas lahendus. Vali sobiv murukate Unigrass kodulehelt ja meie paigaldame selle Sinu jaoks.
Miniväljak

Miniväljak

Multifunktsionaalsel miniväljakul ei ole mängu, mida mängida ei saaks. Teie nimetage mängud, Meie paneme need miniväljaku sisse.
Jalgpalliväljak

Jalgpalliväljak

Soovite noortele jalgpalluritele kaasa aidata, siis valige sobiv murukate Unigrass kodulehelt ja Meie paigaldame selle Teie jaoks nii nagu soovite.
Mänguväljak

Mänguväljak

Pakume ideaalset lahendust tagahoovi või avalikele mänguväljakutele. Lapsed armastavad seda sama palju, kui nende vanemad.
 
Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method File::_File() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/PEAR.php on line 774 Strict Standards: Non-static method File::closeAll() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 102 Strict Standards: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 377 Strict Standards: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 378