Strict Standards: Non-static method PEAR::registerShutdownFunc() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 541  Gelom OÜ


Miniväljak

Üldist

 

Multifunktsionaalne spordiväljak on kunstmurukattega, aiaga piiratud, polüfunktsionaalne spordiväljak. Aiaga piirnevale väljakuosale on võimalik kanda erinevate sportmängude piirid, oluline on, et piiride maksimumsuurus oleks 15 x 31 m. Antud väljakule saab rajada saalijalgpalli, võrkpalli, väravpalli, tennise, sulgpalli ja/või minikorvpalli väljaku(d).

Talveperioodil on platsile võimalik luua hokiväljak - aia laudade tihedus on piisav hokilitri väljakul püsimise tagamiseks.

Väljaku ümber saab rajada 120 m pikkuse jooksuraja ja väljaku otstesse saab lisaks paigaldada vastavalt soovile 1-2 asfaltpinnaga tänavakorvpalliväljakut.

Samuti on võimalik paigutada 2-3 Mini-Pitch väljakut üksteise kõrvale, saades 31 x 52 m suuruse jalgpalliväljaku. Vaheaiad on käsitsi eemaldatavad.

 

Piirded

 

Mänguväljakut ümbritseb külgedelt 1.1 m kõrgune ning otstest 1.5 - 3.1 m kõrgune horisontaallaudisega kaetud aed. Aia laudis kinnitatakse metallist aiapostide külge, mis on kindlalt maa sisse valatud. Lisaks tulevad otstesse veel toed, et kõrgem osa aiast ei hakkaks liialt kõikuma. Metall- ja puitosad muudetakse eelnevalt ilmastikukindlateks.

Miniväljaku presentatisoon (PowerPoint 2007)

Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Multifunktsionaalne miniväljak

Ilmastikukindel

Kuna materjalide valik on väga oluline, siis oleme valinud toote komponendid oma ala parimate tootjate seast. Metallosad on mittekorrodeeruvad ja puitosadele tehakse sügavimmutus, mis muudab väljaku ilmastikukindlaks ja tagab pika eluealisuse.

Vastupidav

Kasutame ainult loodussõbralikke komponente, mis ei kahjusta ümbritsevat loodust. Kuna metallelemendid on kaetud ilmastikukindla kaitsega, siis ei ole riski ka rooste tekkele. Horisontaallaudis väljaku otstes, metallpostide keskel, tugevdatakse vertikaalselt asetsevate puittugedega, mis tagab piirde suurema vastupidavuse ja mittepurunemise tugevamate löökide korral.

Multifunktsionaalne

Väljaku ümber saab rajada 120 m pikkuse kunstmurukattega jooksuraja ja otstesse saab paigaldada 1-2 asfalt- või kunstmurukattega tänavakorvpalliväljakut. Samuti on võimalik paigutada 2-3 väljakut üksteise kõrvale. Mänguväljaku ümber on võimalik ehitada 250 m jooksurada.

Looduslähedane

Lisaks täidetakse kunstmuru ka 15 mm paksuse liivakihiga, milleks on vaja 12 t kuiva ja peene fraktsiooniga liiva. Samuti on võimalik soovi korral lisada veel kummipuru kiht või mõlema segu. Õige hoolduse ja harjamise korral, säilitab väljaku tasapind oma head omadused ja kvaliteedi.
 
Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method File::_File() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/PEAR.php on line 774 Strict Standards: Non-static method File::closeAll() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 102 Strict Standards: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 377 Strict Standards: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 378