Strict Standards: Non-static method PEAR::registerShutdownFunc() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 541  Gelom OÜ


Miniväljak

Üldist

 

Multifunktsionaalne spordiväljak on kunstmurukattega, aiaga piiratud, polüfunktsionaalne spordiväljak. Aiaga piirnevale väljakuosale on võimalik kanda erinevate sportmängude piirid, oluline on, et piiride maksimumsuurus oleks 15 x 31 m. Antud väljakule saab rajada saalijalgpalli, võrkpalli, väravpalli, tennise, sulgpalli ja/või minikorvpalli väljaku(d).

Talveperioodil on platsile võimalik luua hokiväljak - aia laudade tihedus on piisav hokilitri väljakul püsimise tagamiseks.

Väljaku ümber saab rajada 120 m pikkuse jooksuraja ja väljaku otstesse saab lisaks paigaldada vastavalt soovile 1-2 asfaltpinnaga tänavakorvpalliväljakut.

Samuti on võimalik paigutada 2-3 Mini-Pitch väljakut üksteise kõrvale, saades 31 x 52 m suuruse jalgpalliväljaku. Vaheaiad on käsitsi eemaldatavad.

 

Piirded

 

Mänguväljakut ümbritseb külgedelt 1.1 m kõrgune ning otstest 1.5 - 3.1 m kõrgune horisontaallaudisega kaetud aed. Aia laudis kinnitatakse metallist aiapostide külge, mis on kindlalt maa sisse valatud. Lisaks tulevad otstesse veel toed, et kõrgem osa aiast ei hakkaks liialt kõikuma. Metall- ja puitosad muudetakse eelnevalt ilmastikukindlateks.

Miniväljaku presentatisoon (PowerPoint 2007)

Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Spordi- ja mänguväljakud

Valige lahendus, mis on Teie jaoks parim

Tenniseväljak

Kui sa soovid tõsiselt harjutada või pakkuda meelelahutust sõpradele, siis meil on olemas lahendus. Vali sobiv murukate Unigrass kodulehelt ja meie paigaldame selle Sinu jaoks.
Miniväljak

Miniväljak

Multifunktsionaalsel miniväljakul ei ole mängu, mida mängida ei saaks. Teie nimetage mängud, Meie paneme need miniväljaku sisse.
Jalgpalliväljak

Jalgpalliväljak

Soovite noortele jalgpalluritele kaasa aidata, siis valige sobiv murukate Unigrass kodulehelt ja Meie paigaldame selle Teie jaoks nii nagu soovite.
Mänguväljak

Mänguväljak

Pakume ideaalset lahendust tagahoovi või avalikele mänguväljakutele. Lapsed armastavad seda sama palju, kui nende vanemad.
 
Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method File::_File() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/PEAR.php on line 774 Strict Standards: Non-static method File::closeAll() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 102 Strict Standards: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 377 Strict Standards: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically in /home/np10691/domains/gelom.ee/system/lib/pear/File.php on line 378